Adana Temizlik Malzemeleri Satışı
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BAKÜ LTD. ŞTİ.
TEMİZLİK - KIRTASİYE - İNŞAAT&BOYA İŞLERİ-SPOR MALZEMELERİ - ANAOKULU OYUNCAKLARI - GIDA - TAŞIMACILIK - İŞÇİ TAŞERONLUĞU

HİZMET BÖLGESİ: ADANA
SATTIĞIMIZ ÜRÜNLER
TAŞINIR KAYIT YÖNETİM SİSTEMİ - MALİ YÖNETİM SİSTEMİ DÖNEMİ...


                       Şirketimiz 15 yıllık tecrübesi ile KBS – Taşınır Kayıt Yönetim Sistemi, MYS – Mali Yönetim Sistemi gibi sistemlerle alakalı iş ve işlemlerde gerekli tecrübe ve birikime de sahiptir. Gerek Doğrudan Teminlerle yapılan ihalelerde, gerek se açık ihalelerde yeterince tecrübeye sahip olan firmamız Balcalı Hastanesinin de bir kısım Temizlik Malzemesini temin eden tecrübeli ve profesyonel bir firmadır.


                     Şirketimiz Temizlik Ürünleri, Kırtasiye Malzemeleri ve Hırdavat Ürünleri satışı yapmaktadır. Şirketimiz ayrıca Okul Aile Birlikleri ve Anaokulların da Hizmet Elemanı taşeronluğu da yapmaktadır.

                      Aylık 30 gün, 15 gün, 10 gün ve 5 gün SGK lı gibi Part –Time çalışma seçenekleriyle Okullarımızın isteğine yönelik işçi çalıştırılması yapılabilmektedir. Şirketimiz siparişlerinizi zorunlu durumlarda aynı gün, normal durumlarda en geç ertesi gün teslim eder. Hiçbir şekilde sizden ödeme talebi gelmediği müddetçe para talebinde bulunmaz.

                     Şirketimizin sahibinin yıllarını Eğitim Camiasına vermiş, çocukları da eğitim camiasının içerisinde olan Emekli Sınıf Öğretmeni Meryem KAYGUSUZ olması güvenilirliğimizin teminatıdır.

          www.bakutemizlik-adana.com

                     Fiyat ve bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.


Telefon Şirket Müdürü Turan KAYGUSUZ: 0 537 312 10 17
  
620 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın