Adana Temizlik Malzemeleri Satışı
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BAKÜ LTD. ŞTİ.
TEMİZLİK - KIRTASİYE - İNŞAAT&BOYA İŞLERİ-SPOR MALZEMELERİ - ANAOKULU OYUNCAKLARI - GIDA - TAŞIMACILIK - İŞÇİ TAŞERONLUĞU

HİZMET BÖLGESİ: ADANA
SATTIĞIMIZ ÜRÜNLER
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖDENEKLERİ
Okullarımız da 2024 Yılı için

               3.7 Ödenek kaleminde 95000 TL sınır getirilmiştir. 3.7 Ödenek Kaleminin kapsamı Büro Malzemeleri, Öğrenci sıra ve masaları vb. gibi birtakım demirbaş malzemeler de koyularak genişletilmiştir. Bu Ödenek Kaleminden ilgili firmalardan alacağınız proforma faturaları Mebbis e girerek ödenek talebinde bulunacaksınız.

               3.2 Tüketim Malzemeleri ödenek kaleminden gelecek olan Kırtasiye ve Temizlik malzemesi ödenekleri için proforma fatura girmeye gerek yoktur. Bu ödenekler düzenli bir şekilde gönderilmektedir.

               3.8 Ödenek Kalemi bakım-onarım için ayrılan ödenek kalemidir. Bu kalemin bu yılki sınırının 210000 TL civarında olacağını tahmin ediyoruz. Bu Ödenek Kalemi yazının kaleme alındığı tarıh olan 06.04.2024 tarihi itibariyle Mebbis Ödenek Talep Modülünde aktif hale gelmemiştir. Kısa süre içerisinde aktif hale geleceğini düşünüyoruz.

               3.5 Ödenek Kaleminde Temizlik Hizmeti Alımı seçeneği var. Burada Okul Temizliği proforma faturası alarak bakanlıktan ödenek talebinde bulunabilirseniz. Bu ödenek Bakanlıktan görüşmeler neticesinde gelebilme ihtimali olan bir ödenektir.

                6.1 Ödenek Kalemi ile ilgili açıklama ilerleyen tarihlerde yapılacak olup tahminen yine Mebbis üzerinden talep edilecek. Milli Eğitim Bakanlığı Ödenekleri ile alakalı olarak şirketimiz bilgilendirmelerini takip ediniz.

               Şirketimiz tüzüğünde Tüketim Malzemeleri alım satımı, Bakım Onarım hizmetleri vs. tüm işleri yapma yetkisine sahiptir. Şirketimizden her konuda Proforma Fatura talep edebilirsiniz.
  
402 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın