adana halı yıkama, adana temizlik malzemeleri, adana temizlik ürünleri, adana halı overlok, adana el dezenfektanı, adana hareketli havlu, adana halı yıkamacılar, adana yorgan yıkama, adana battaniye yıkama, adana stor perde yıkama, adana koltuk yıkama, adana çekyat takımı yıkama
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SATTIĞIMIZ ÜRÜNLER

HALI YIKAMADA NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ...


                 Bakü Halı Yıkama, Bakü Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet göstermekte olup firmamız 2012 yılından itibaren temizlik ve ambalaj malzemeleri satışı, hizmet elemanı taşeronluğu, kurum genel temizlikleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

                Şirket sahibimiz emekli öğretmen Meryem KAYĞUSUZ olup firmamız başta okullar olmak üzere bir çok kamu kurumunun temizlik malzemesi tedariğini karşılamakta, özellikle Okul-Aile Birliklerinde taşeron işçi çalıştırmakta, kurumlara genel temizlik hizmeti vermekte olup çevresinde saygınlık kazanmış güvenilir tecrübeli bir kuruluştur.

               Bizimle Çalışarak:

               1- Halınızı öncelikle güvenilir bir yere teslim etmiş olacaksınız. Halı, yorgan yada battaniyenizin kaybolması yada yıkama esnasında zarar görmesi durumunda karşınızda muhatap olabileceğiniz devlet terbiyesi almış kişiler bulacaksınız. Bu durumlarda zararınızı lafta değil gerçekte de karşılayacağımıza emin olabileceksiniz.

               2- Halı Yıkama Sektöründe genelde Bakü Temizlik Ltd. Şti. olarak iş yapmakta olduğumuz kamu kurumlarında oluşturduğumuz müşteri portföyümüze hizmet vermemizden dolayı halı yıkama işleminin her kademesini bizzat yönetmekte, teslim ettiğiniz ürünlerin tam anlamıyla temizlenmesine çok daha fazla dikkat etmekteyiz. Yani her halı, yorgan yada battaniyeye emanet gözüyle bakmakta ona göre hareket etmekteyiz.

               3- Temel prensibimiz Bakü Temizlik Ltd. Şti. bünyesindeki mevcut müşteri potansiyelimizi memnun etmek olduğundan, ucuz deterjan kullanmak ( Unutmayın ki bu sektörde kullanılan en ucuz deterjan Çamaşır Suyunun temel maddesi olan Klordur), çıkacak lekeleri çıkarmaya uğraşmadan çıkmıyor demek, halıları rasgele güneşe atıp rengi solacak kadar güneşte bekletmek vs. gibi lüksümüz yoktur.