adana halı yıkama, adana temizlik malzemeleri, adana temizlik ürünleri, adana halı overlok, adana el dezenfektanı, adana hareketli havlu, adana halı yıkamacılar, adana yorgan yıkama, adana battaniye yıkama, adana stor perde yıkama, adana koltuk yıkama, adana çekyat takımı yıkama
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SATTIĞIMIZ ÜRÜNLER

SIVI SABUN

SIVI SABUN...          Sıvı Sabun ürünümüz koruyucu madde katkılı olup uzun süre bekletilse dahi içerisinde kesinlikle bakteri üretmez. Gül, lavanta, kavun vs. kokularında çeşitlerimiz mevcuttur.

           Sıvı Sabunda karşılaşılan en önemli problem sabunun bekledikçe bakteri üretmesidir. Bunun sebebi sıvı Sabunun yapım aşamasında saf su değil çeşme suyu kullanılmasıdır. Çeşme suyu içerisinde bir takım bakteri barındırdığı için bu bakteriler zamanla Sıvı Sabunun içerisinde çoğalmaktadır. Bakteri üreten Sıvı Sabun en kolay etrafa yaydığı kötü kokudan anlaşılmaktadır.

           Sıvı Sabun direk kullanıcının el ve yüzü ile temas ettiğinden dolayı kesinlikler güvenilir bir yerden temin edilmelidir. Uygun şartlarda üretilmeyen Sıvı Sabunlar kullanıcılarda alerjiye sebep olmakta hatta bazı durumlarda telafisi mümkün olmayan cilt zedelenmelerinede sebep olmaktadır.