adana halı yıkama, adana temizlik malzemeleri, adana temizlik ürünleri, adana halı overlok, adana el dezenfektanı, adana hareketli havlu, adana halı yıkamacılar, adana yorgan yıkama, adana battaniye yıkama, adana stor perde yıkama, adana koltuk yıkama, adana çekyat takımı yıkama
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SATTIĞIMIZ ÜRÜNLER

TEMİZLİK MALZEMESİ ALMADAN MUTLAKA OKUYUNUZ !

         Alışveriş yaptığınız firmanın güvenilir olmasına önem veriniz. Özellikle deterjanda bir çok hile yapılabilmektedir.

         Mesela Çamaşır Suyu ve Yersil istenildiği kadar sulandırılabilir. Diğer ürünlere de su yada değişik kimyasallar katılarak çoğaltılabilmektedir. Müşterinin bu müdahaleye uğramış ürünün farkına varması çok zordur. Bu tip ürünler öğrencilere bir çok zararlar verebilmektedir.

         Çöp poşetlerinin bazıları geri dönüşümden çevrilen hammaddelerle yapılmaktadır. Bu ürünler ucuzdur fakat sağlığa zararlıdır. Bununda müşteriler tarafından anlaşılması çok zordur.

         Diğer bir çok ürünlerde de bunlara benzer birçok hile bulunmaktadır. Bu yüzden iş yaptığınız firmanın güvenilir olması özellikle temizlik sektöründe çok çok önemlidir.

         Bir ürünü fiyat olarak değerlendirirken her ürünün en az 3 ayrı kalitesinin olduğunu unutmayınız. Mesela oto fırçasında fiyat 2,00 ten başlayıp 8 TL ye kadar çıkar. Bu fiyat aralığını kullanılan plastiğin kalitesine ve tellerinin sıklığına göre değişir.